Skip to main content

Beton Direkler

27 Haziran 2021

Beton direkli tel örgü sistemleri oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Her türlü araziye uygulanabilir yapısı ile en çok tercih edilen tel örgü sistemleri arasındadır.

Günümüzün artan güvenlik gereksinimleri olan güvenlik kamerası,  alarm sistemleri gibi tel örgü sistemleri de artan güvenlik gereksinimi listemizin en başında yer almaktadır.

Alanımızı sınırlandırmak ve izinsiz girişleri engellemek amacıyla yapılan beton çit tel örgü sistemleri en önemli önceliklerimiz haline gelmiştir.

Beton Çitler Nasıl Yapılır?

Beton direkler 3’er metre arayla toprak zemine 50 santim kazılarak betonlama işlemi ile sabitlenir. Sabitlenen beton direkler arasına galvaniz kaplı tel örgülerin montajı yapılarak beton çit sistemleri şerit halinde tamamlanır.

Beton direk tel örgü ya da diğer adı ile beton çit sistemlerine ilave olarak dikenli tel ve jiletli tel uygulanabilmektedir. Bu sayede kötü niyetli kişilere karşı daha güvenlikli ve daha caydırıcı bir etkiye sahip olacaktır.

Beton Çitlerin Avantajı

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Beton çitler çok dayanıklı ve uzun ömürlüdürler.

Metal direk tel örgülere göre daha dirençli bir yapıya sahiptirler.

Beton direk tel örgü sistemleri ile alanlarınızı güvenli bir şekilde sınırlandırılabilir ve insanların izinsiz bir şekilde girmesini engellemiş olursunuz.


İlgili İçerikler