Skip to main content

Panel Çit

21 Haziran 2021

En çok tercih edilen çit sistemlerinden biri olarak, birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Oldukça şık ve modern görünümü ile güvenlik ihtiyacını karşılayan panel çitler oldukça pratik kullanıma da sahiptir.

 Panel çit fiyatları bakımından da oldukça tercih edilen ve sevilen sistemlerin başında gelmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda ölçüleri ayarladığımız panel çit sistemler; 2-5 metre genişliğinde de üretilebilmekte ve paneller birbirine oldukça kolay şekilde bağlanabilmektedir. Taşınma gibi yer değiştirme durumlarında oldukça kolay şekilde söküle bilmektedir.

Avantajları Nelerdir?

Birçok açıdan avantaj sağlayan bir güvenlik çözümüdür

Özellikle de bahçeye yabancı kişilerin girmemesi için,

Bahçeye kedi, köpek girmemesi için,

Bahçeye zararlı kemirgenlerin girmemesi için,

Güvenli ve sınırlı bir alan yaratmak için tercih edilmektedir.

Bu avantajları dışında elbette güvenliği sağlarken aynı zamanda estetik bir görünüm de sağlamaktadır. Bu sebeple de yaygın olarak tercih edilen bahçe duvar çiti çeşitlerinden biridir.

Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanları oldukça geniştir. Genel olarak;

Toprak zeminlerde,

Çim zeminlerde

Beton zeminlerde,

Duvar zeminlerde,

Kademeli duvarlarda kullanılabilir.

Fiyatları Nelerdir?

Fiyatları birçok unsura göre belirlenmektedir. Bu unsurların başında elbette kalite gelmektedir. Kaliteli olan paneller daha uzun süre paslanma dan, hasar almadan ya da rengi atmadan kullanılabilir.

Panel çitlerin fiyatları, diğer güvenlik sistemleri ile kıyaslandığında oldukça uygundur.

Panel çitler birçok farklı zemine uygulanabilir sistemlerdir. Bundan dolayı da fiyatları diğer sistemler ile kıyaslandığında daha uygundur.

Fiyatların belirlenmesi için panel çitin hangi zemine uygulanacağı, ne kadar oranla uygulanacağı ve kullanılacak diğer yöntemler de etkili olmaktadır.

{gallery}urunler/panel-cit{/gallery}


İlgili İçerikler