Skip to main content

Hakkımızda


İzmir Çim-Çit Firması İzmir’in Torbalı ilçesinde 15/04/1997 tarihinde kurulmuştur. Firmamız kısa sürede İzmir’in en beğenilen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Torbalı’dan Çanakkale’ye; Aydın’dan Muğla’ya Çit sistemleri kurmadığımız yerleşim birimi kalmamıştır. .

Tel çit, panel çit, çim çit, jiletli tel, bahçe teli, dikenli tel, kümes teli, punto kaynaklı rulo teller, hasır teller, galvanizli teller, PVC kaplı teller, ferforje ürünler, pano çit, trapez sac uygulaması, osb ve sukontrası reklam panoları, bahçe kapısı, sürgülü garaj kapısı, boru direkli tel çit, beton direkli tel çit, çit direği, halı saha yapımı, tel örgü ve montajı yapan Tel-Çit Firması, üretim ve montajını yaptığı ürünlerle değerli müşterilerine yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır.

İzmir Tel-Çit olarak , profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla yüksek teknoloji harikası ürünleri değerli müşterileri ile buluşturmaya devam ediyoruz. Üretim ve montajlı ürün satışlarını güncel teknolojik gelişmeler ve yeni trend ürünler üzerinde yoğunlaştırıp, hizmet kalitesi ile birleştiriyoruz. böylece ürün ve uygulamaları buluşturduğumuz memnun müşteri portföyü oluşturuyoruz. Üretilen ve tedarik edilen ürünlerin toptan, perakende ve montajlı satışlarını da yapıyoruz Hedefimiz; müşterilerimize daha güvenli ortamlar sunarken, Soğuk Demire Sanatın Sıcaklığını Katarak maksimum seviyede estetiği yaşatmak. Projelerinizde bizi tercih ederek göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yeni projelerde çalışabilmek dileği ile saygılarımızı sunar esenlikler dileriz... .

Saygılarımızla

Tel Çit Yönetim Kurulu